Lemon Haze to odmiana wybierana przez kolekcjonerów na całym świecie. Oferują ją niemal wszystkie seedbanki w naszym kraju, zaopatrujące firmy konopne oraz prywatnych odbiorców. Dlaczego warto włączyć Lemon Haze do swoich zbiorów? Z pewnością wniesie do nich nową świeżość, dodając całej kolekcji jeszcze więcej wartości oraz prestiżu. 

Historia i teraźniejszość odmiany Lemon Haze 

Lemon Haze została wyprodukowana z tak popularnych szczepów jak Silver Haze i Lemon Skunk. Od nich też wziął się charakterystyczny aromat i smak odmiany Lemon. Obecnie odmiana ta występuje w wielu wersjach o odmiennym przeznaczeniu, zdolności do kwitnienia oraz płci. Znajdziesz także odmiany hybrydowe wyhodowane na bazie Lemon Haze, łączące jej potencjał z innymi mniej i bardziej popularnymi odmianami. Często wybór kolekcjonerów pada też na Lemon Haze CBD, wyhodowaną pod kątem zastosowania medycznego.

Odmiany hybrydowe Lemon Haze 

Oprócz oryginalnej wersji Lemon Haze, masz także możliwość wyboru odmian hybrydowych wyhodowanych na jej bazie. Do najpopularniejszych należą Super Lemon Haze, Lemon Amber Kush, Lemon Thai Kush, Lemon Skunk. 

Ilość dostępnych krzyżówek zwiększa się z każdym rokiem, dlatego warto na bieżąco śledzić ofertę seedbanków i ich zmieniający się asortyment. Lemon Haze jest wykorzystywany zarówno do łączenia z odmianą sativa jak i indica.