Przyrząd ten zyskał niesłabnącą popularnością. Podpowiadamy, czym się charakteryzuje i jak wybrać rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje, dzięki którym zakupy staną się dużo łatwiejsze.

Czym jest bongo grawitacyjne?

To przyrząd do inhalacji suszu, który składa się dwóch komór, ramienia i podstawy. Solidne produkty powinny być wykonane ze szkła borokrzemowego, które odporne jest na wahania temperatury. Model grawitacyjny ma kształt klepsydry i składa się z dwóch kul. Podczas palenia jedna z nich wypełniona jest wodą, natomiast druga parą wodną. Jak sama nazwa mówi, sposób działania polega na grawitacji. Konstrukcja się obraca, a podczas inhalacji użytkownik kilkukrotnie zmienia pozycje kul.

Pamiętaj, aby kupić bongo grawitacyjne w sprawdzonym punkcie. Doskonałą propozycją dla wymagających może być oferta sklepu internetowego Vaporshop, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wymagających klientów. Wystarczy zapoznać się ze szczegółami na stronie internetowej i wybrać model najlepiej dopasowany do osobistych potrzeb.

Jak wybrać bongo?

Przed dokonaniem zakupu najlepiej rzucić okiem na cały asortyment i porównać interesujące modele pod kątem specyfikacji. Sprawdź, z czego składa się zestaw i czy konstrukcja jest wytrzymała na ewentualne uszkodzenia. Jednak podczas zakupów w sklepie Vaporshop nie musisz się martwić. Wszystkie przyrządy pochodzą od renomowanych producentów, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie.